O nas

O nas

eportfel24.mdw-art.pl, to multifunkcyjna platforma, która pomoże Ci porównać oferty pożyczek i kredytów bankowych i pozabankowych. W jasny i wygodny sposób dowiesz się, jaki produkt jest dla Ciebie najlepszy. Kalkulator pożyczki gotówkowej natomiast podpowie Ci, jakie koszty i okresy spłaty będą dla Ciebie optymalne.

Serwis powstał w 2018 r. przy udziale ekspertów z co najmniej 10 letnim doświadczeniem w branży finansów, w tym w sprzedaży produktów finansowych. Misją, jaka przyświecała zespołowi tworzącemu serwis było dostarczenie Klientom narzędzia, które ułatwi pozyskiwanie finansowania. Jesteśmy przekonani, że się udało.

Każdy klient korzystający z platformy może się czuć bezpiecznie i komfortowo. Ważnym aspektem funkcjonowania serwisu jest łączenie sprzedaży online z tradycyjnym modelem sprzedaży offline, dzięki obecności ekspertów ds. finansowania, którzy prowadzą również tradycyjną obsługę, aby Klient miał pełen komfort, jeśli takiej obsługi potrzebuje.

image

Mateusz Wojtyra
Prezes Zarządu

Przedsiębiorca od blisko 15 lat. Od 10 związany z branżą pośrednictwa finansowego. Z pasją realizuje projekty z zakresu online marketingu, nowoczesnych technologii oraz wszelkich dobrodziejstw jakie daje nam internet. W branży Financial Technology widzi przyszłość finansów oraz możliwość rozwiązania wielu codziennych problemów konsumentów, starających się o pozyskanie finansowania. Poza pracą, miłośnik motocykli i mocnego rocka.

image

Marcin Indrys
Członek Zarządu

Z branżą finansowa związany od 2010 r osoba która pracowała na wszystkich stanowiskach w branży od telemarketera i doradcy kredytowego po kierownika i właściciela placówek bankowych. Wieloletnie zarzadząnie firmą zajmująca się pośrednictwem finansowym oraz fascynacja możliwościami jakie daje fintech sprawia, że doskonale odnajduje się w realizowaniu siebie w rozwijaniu eportfel24 na polskim rynku. Prywatnie miłośnik tenisa stołowego i dobrego wina.

image

Tomasz Wojtyra
Członek Zarządu

Człowiek związany z finansami od 9 lat , doradca, kierownik, szef, na wszystkich stanowiskach osiągał ogromne sukcesy, on sam i jego zespoły sprzedażowe nie tylko realizowały plany ich własne ,oraz dostawców z którymi nawiązywał współprace ale zawsze je podwajał, przez co był zawsze wyznacznikiem możliwości dla innych. Firmę eportfel24 zaczął budować wraz z duchem czasu wiążąc przyszłość z szeroko pojętym onlinem. Prywatnie wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w wielu prestiżowych rajdach cross country jak i założyciel jednego z największych klubów offroadowych w Polsce.

image

Bartosz Kuczewski
Członek Zarządu

Z ePortfel24 sp. z o.o. związany od 2019 roku. Z branżą finansową od ponad 20 lat. Karierę rozpoczął w GE Capital jako Area Sales Representative. Następnie na kolejne 3,5 roku objął stanowisko branch managera w Żagiel SA. To samo stanowisko piastował również w Sygma Bank Polska w latach 2005-2010. Od 2011 roku związany był z Domem Finansowym QS, gdzie w styczniu 2017 roku objął stanowisko Członka Zarządu. W latach 2015-2018 był także Członkiem Komisji Etyki Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

image

Magda Gniewosz
Kierownik Administracji

Osoba niesamowicie skrupulatna i szczegółowa, kilkuletnie doświadczenie w pracy w firmach sprzedażowych na stanowisku odpowiedzialnym za wdrażanie nowych procesów i zarządzanie dokumentacja kredytową, sprawia że wszystkie czynności w eportfel24.mdw-art.pl wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o bezpieczeństwo danych klienta. Prywatnie to osoba ciepła i radosna, która każdą wolną chwile spędza z rodzina i przyjaciółmi

image

Adam Szubert
Kierownik Działu Weryfikacji

W branży pośrednictwa od 8 lat. Zajmuję się sprzedażą produktów gotówkowych i konsolidacyjnych, oraz nawiązywaniem i utrzymywaniem trwałych relacji w Klientem. Trudne tematy traktuję jak wyzwanie, które może nauczyć czegoś nowego. Jestem zawsze otwarty na nowatorskie kanały sprzedaży i ich skuteczne wykorzystanie w codziennej pracy. Po godzinach lubię obejrzeć dobry film a od czasu do czasu rzucam to wszystko i jadę z rodziną w Bieszczady.

image

Grzegorz Jóźwiak
Kierownik działu sprzedaży

Od 2010r w branży finansowej. Po wielu sukcesach w sprzedaży produktów finansowych, objął stanowisko kierownicze. Od 2014 Kierownik działu sprzedaży produktów firmowych i indywidualnych. Zainteresowany: ciągłym rozwojem osobistym i osiąganiem najlepszych wyników. Prywatnie: podróżami po świecie, szybkimi samochodami, sportami walki i zespołowymi.

image

Jacek Frątczak
Grafik

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi z wieloletnim doświadczeniem w reklamie. Jego pasje to projektowanie identyfikacji wizualnej oraz animacja. Nie stroni również od projektowania produktu czy ilustracji. Po godzinach miłośnik sztuk walki i długich biegów w ciężkich warunkach.

image

Radosław Tarnowski
Grafik, Projektant stron www

Grafik z zamiłowania, informatyk z wykształcenia. Tworzenie stron internetowych pozwala mu łączyć obie te pasje. Od 12 lat w branży reklamowej. Ma za sobą setki zrealizowanych projektów graficznych. Wychowany na Photoshopie, zakochany w Indesignie. Lubi męczyć mózg programistycznymi łamigłówkami. Po godzinach miłośnik planszówek, trekkingu i dobrej książki.

image

Anna Mazij-Górecka
Content marketerka

Od prawie 10 lat z sukcesami zdobywa Klientów używając słowa, jako narzędzia perswazji. Miłośniczka online marketingu i szukania nowych rozwiązań, by pokazać wartość w dzisiejszym natłoku informacyjnym.Prywatnie pasjonatka szybkich aut, podróży na Bliski Wschód i języka hiszpańskiego.