ilustracja główna

Serwis eportfel24.mdw-art.pl, co to za platforma?

eportfel24.mdw-art.pl, to multifunkcyjna platforma online, która umożliwia dostęp do produktów finansowych tj. pożyczki gotówkowe, z każdego miejsc, bez wychodzenia z domu. Wygodnie i komfortowo łączymy Klientów z dopasowanymi do nich produktami najlepszych firm pożyczkowych na rynku. Dzięki temu Klienci biorący pożyczki przez eportfel24.mdw-art.pl, otrzymują tylko indywidualnie przygotowane oferty. Sprawdź teraz.

W jaki sposób działa eportfel24.mdw-art.pl?

eportfel24.mdw-art.pl dokonuje prostej weryfikacji. Klienci zostawiają podstawowe informacje tj. numer PESEL i informację dotyczące stałego dochodu oraz zamieszkania. Nie potrzeba dowodu, ani dodatkowych dokumentów, które są wymagane np. w bankach. Te dane są zbierane w procesie wypełniania prostego formularza- zobacz tutaj. Na ich podstawie różne firmy pożyczkowe mogą poprzez eportfel24.mdw-art.pl zaoferować Klientowi realne i dopasowane do jego zdolności kredytowej produkty. Cały proces jest prosty i odbywa się w 100% online.

Jak eportfel24.mdw-art.pl udziela pożyczek?

eportfel24.mdw-art.pl pośredniczy pomiędzy Klientami a firmami pożyczkowymi i rekomenduje najlepsze oferty. Umowę pożyczki Klient podpisuje bezpośrednio z firmą pożyczkową.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu eportfel24.mdw-art.pl?

Serwis nie pobiera od Klientów żadnych opłat. Korzystanie ze wszystkich narzędzi na serwisie jest bezpłatne – wypróbuj teraz.

Kto pracuje w zespole eportfel24.mdw-art.pl?

Zespół serwisu, to najlepsi specjaliści – praktycy z branży finansowej, z 10-letnim doświadczeniem w obsłudze finansowej i analizie potrzeb klienta. Eksperckie podejście do każdego Klienta, sprawdza się przy każdorazowych indywidualnych pytaniach, z jakimi przychodzą Klienci oczekujący tradycyjnego modelu obsługi.
O naszym zespole przeczytacie tutaj.

Dlaczego warto korzystać z serwisu eportfel24.mdw-art.pl?

Znalezienie serwisu, który sprawnie obsługuje klientów, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas zawierania umowy pożyczki nie jest proste. Dlatego powstał eportfel24.mdw-art.pl z prostym kalkulatorem pożyczki gotówkowej – wypróbuj tutaj, którą możemy wziąć na raty. W kilku krokach, w naprawdę przejrzysty sposób, Klient otrzymuje to, czego oczekuje, bez wychodzenia z domu. I ma pewność, że otrzyma środki błyskawicznie i może się czuć bezpiecznie, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, bez ukrytych gwiazdek. eportfel24.mdw-art.pl spełnia wszystkie wymogi ustawowe, jakie narzuca na niego Komisja Nadzoru Finansowego (zarejestrowany pośrednik) oraz gwarantuje najwyższą jakość w zakresie ochrony danych osobowych- tutaj więcej.

Jakie wymogi należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w serwisie eportfel24.mdw-art.pl?

Należy mieć skończone 18 lat. Do procesu weryfikacji jest niezbędny jedynie numer PESEL oraz informacja o stałym dochodzie. A żeby przekazać te informacje, Klientowi wystarczy smartfon lub komputer z dostępem do internetu – sprawdź teraz.

Czy pożyczka ratalna zaciągana przez eportfel24.mdw-art.pl jest opłacalna?

Zdecydowanie tak. Serwis pozwala Klientowi porównać ofertę pożyczek wielu firm i dokonać wyboru, który będzie najlepszy. O tym wszystkim Klient decyduje bez wychodzenia z domu, w każdym dowolnym miejscu, w jakim się znajduje. Wszystko odbywa się 100% online, za pomocą internetu i przy wykorzystaniu prostego kalkulatora pożyczek, który pomoże sprecyzować oczekiwania Klienta, zgodne z Jego potrzebami oraz możliwościami.

Jakie są różnice w skorzystaniu z pożyczki na serwisie eportfel24.mdw-art.pl od tej, tradycyjnej drogi wnioskowania o finansowanie?

eportfel24.mdw-art.pl pozwoli porównać oferty wielu firm pożyczkowych, aby Klient mógł podpisać umowę na najkorzystniejszych warunkach. Dodatkowo nie ma potrzeby zbierania wielu dokumentów i stania w kolejkach, aby przekazać dokumenty do weryfikacji, a potem oczekiwać na decyzję, czy w ogóle jest szansa na jakąkolwiek ofertę. Na eportfel24.mdw-art.pl wszystko odbywa się online za pośrednictwem internetu, a weryfikacja informacji, to tylko kilka kliknięć i gotowe – skorzystaj teraz.

Od czego zależy ilość ofert jednorazowo przedstawionych klientowi?

eportfel24.mdw-art.pl po krótkiej weryfikacji danych, przedstawi maksymalną ilość ofert, jakie są dostępne dla danego Klienta. Wszystko jest uzależnione od przekazanych informacji oraz od parametrów, jakie Klient ustawi w kalkulatorze pożyczki gotówkowej. Wszystko to po wypełnieniu jednego wniosku.

Jak dużą pożyczkę można otrzymać za pośrednictwem serwisu eportfel24.mdw-art.pl?

Po skorzystaniu z kalkulatora pożyczki gotówkowej, Klient może otrzymać środki wprost na rachunek bankowy w wysokości od 500 zł do 50 000 zł, nawet na 48-miesięczny okres spłaty – wypróbuj kalkulator pożyczki gotówkowej.

Ile czasu trwa proces od przekazania danych w formularzu do przelania środków na rachunek bankowy Klienta?

W zależności od dostępności oferty dla Klienta jest to krótki czas, który mija od przesłania formularza, ekspresową weryfikację oraz zawarcie umowy- poprzez sms lub weryfikację poprzez kuriera, który potwierdza tożsamość klienta przy podpisaniu umowy.

Czy dane osobowe przekazywanie na serwis eportfel24.mdw-art.pl są bezpieczne?

Oczywiście, serwis gwarantuje najwyższą jakość ochrony danych osobowych Klientów, do czego obliguje go ustawodawstwo krajowe oraz europejskie – tutaj dowiesz się więcej.