Najnowsze artykuły

Blog

mężczyzna zastanawia się na co wziąć pożyczkę

Kredyt i pożyczka a umowa na czas określony

Bywa tak, że pojawi się problem lub wyzwanie, potrzebujące wsparcia dodatkowymi środkami finansowymi. Przy zaciąganiu kredytu gotówkowego, mając umowę na czas określony, wymagania banków są zawsze konkretne. Gdzie szukać i jakie warunki należy spełnić, by otrzymać kredyt lub pożyczkę? Przeczytajmy niżej.

Czytaj dalej
ilustracja budżet domowy w rękach domowników

Jak zaplanować budżet domowy krok po kroku?

Aby podejść do tematu planowania domowego budżetu, musimy najpierw policzyć, ile środków pieniężnych wydajemy na stałe i na incydentalne wydatki. Jak się do tego zabrać i czy każdy będzie w stanie samodzielnie zmienić podejście do oszczędności, które pojawią się przy właściwym planowaniu wydatków? O tym przeczytamy niżej.

Czytaj dalej
mężczyzna otwiera lodówkę

Lodówka na raty przez internet

Kiedy pojawia się potrzeba zakupienia nowej lodówki na raty, czeka nas trochę pracy przy wyszukaniu takiego modelu, który ma spełnić oczekiwania. W branży sprzętu AGD nastąpił ogromny rozwój technologiczny w zakresie dodatkowych funkcjonalności i jakości samego produktu, dlatego wybór nie jest łatwy. Od czego zacząć? Przeczytajmy.

Czytaj dalej

Telefon na raty przez internet

Zakup telefonu na raty, to dość prosta operacja, kiedy musimy lub mamy ochotę na wymianę dotychczasowego sprzętu na nowy model. Rynek technologii komórkowej oferuje szeroki wybór urządzeń. Zatem jak wybrać by mieć w telefonie wszystko to, czego potrzebujemy i będzie dla nas przydatne? Podpowiadamy w artykule niżej.

Czytaj dalej

Komputer na raty przez internet

Czy można by było sobie dziś wyobrazić życie bez komputerów? Oczywiście, że nie. To urządzenie pod różnymi postaciami służy nam w wielu sytuacjach, towarzysząc każdego dnia w domu i pracy. Jaki powinien być sprzęt i czy warto kupić komputer na raty? Na te wszystkie pytania, postaramy się odpowiedzieć niżej.

Czytaj dalej

Pralka na raty przez internet

Bez pewnych sprzętów da się przeżyć, ale już brak pralki, ewidentnie może nastręczać sporych problemów. Nikt nie ma tyle czasu i siły by podejmować się prania ręcznego. A gdy potrzeba nowego sprzętu, gdzie się rozglądać i czym się kierować by kupić pralkę na raty? O tym wszystkim możecie poczytać niżej.

Czytaj dalej

Tablet na raty przez internet

Żyjemy w biegu i każdą, wolną chwilę spędzamy na konsumpcji różnych treści. Wtedy idealnie sprawdza się tablet, jako urządzenie posiadające funkcje laptopa jak i smartfona. Taki sprzęt przydaje się zarówno do edukacji, rozrywki czy biznesu. O innych zaletach i podpowiedziach, czy warto kupić tablet na raty, przeczytacie niżej.

Czytaj dalej

Telewizor na raty przez internet

Telewizor na raty, nie ma nic prostszego, gdy chcemy kupić nowy telewizor szybko, sprawnie i cieszyć się idealnym obrazem. Ale który model wybrać, przy takiej mnogości na rynku? Ile dziś musimy zapłacić za nowy telewizor i na co zwrócić uwagę? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Ile zarabia przeciętny Polak?

Żyjemy w czasach, które zdominował trend konsumpcjonizmu. Generujemy i odkrywamy w sobie coraz więcej potrzeb i oczekiwań a otoczenie jest w stanie to spełnić. Wystarczy mieć na to odpowiednie środki. Przeciętne zarobki Polaków, pozwalają na coraz więcej. A ile zarabiamy? O tym piszemy w najnowszym artykule.

Czytaj dalej

Jak tanio się przeprowadzić?

Coraz częściej się dziś przeprowadzamy. Jest to wynik łatwej relokacji i zmiany życia. W jednym roku możemy mieszkać nad morzem, a w kolejnym w centrum Polski. Powoli przyzwyczajamy się do tego, że wystarczy nam tania przeprowadzka i możemy zaczynać życie zupełnie gdzie indziej. Jak tego dokonać? Przeczytajmy niżej.

Czytaj dalej